8 Sposobów, Aby Uczynić Pary Bardziej Uczciwymi

Jednym z głównych kluczy do udanych relacji jest komunikacja . Czy jednak , komunikacja nie zawsze łatwe dla każdej osoby. Są chwile, kiedy ty lub twój partner macie trudności z wyrażeniem swoich uczuć . Jednak The bardziej make stres ponownie , jeśli para na raz nie chce być szczery i otwarty z wami ! Jak to pokonać ?

Według terapeutki Lynn R. Zakeri , LCSW, istnieją dwa powody, dla których pary nie chcą być bardziej uczciwe i otwarte na ciebie . Po pierwsze , dlatego, że jest mniej elokwentny wyrazić swoje uczucia . Po drugie , dlatego, że bała się , że jest ranny . Przez bo to jest , jeśli ty chcesz kilka bardziej szczery i otwarty , nie czuje presji , po to jest jakiś sposób .

1. Zapytaj Para W Skocz Do Niego Bardziej szczery i otwarty Padamu

Komunikacja może być trudne , jeśli każdy jeden z was być bierny agresywny , zwłokę i cisza tylko . Usuń wszystko z nim z bezpośrednim uczciwy i szczery w parach . Zacznij z pytaniem : „ Ty , dlaczego ostatnio nie ostygnie na mnie ?” Albo „ Później to ja nie wygodny w postawie jesteś do mnie .”

Państwo może być boi się zranienia partnera z pytaniem . Jednakże , uczciwy i otwarty jest o wiele bardziej lepiej aby uzyskać odpowiedź , że ty chcesz .

2. Ujawnić kruchość , Fears i Uczucia On Para

Jeżeli Państwo chcą parę bardziej szczery i otwarty , upewnij się, że ty też robić rzeczy razem . Kiedy pan podzielić swoje uczucia na parę , że będzie czuć się bardziej komfortowe i bezpieczniejsze , aby to zrobić dla ciebie . To jest zawarte w komunikacie , że jest skuteczny , ponieważ ty można budować zaufanie w same nawzajem.

3. Określ konkretny czas na zwierzenie się

Określ limit czasu specyficznych dla której można dyskusje być otwarty i wygodne . Na przykład , możesz zawrzeć pakt do omówienia podczas jedzenia kolacji po domu pracy . Dzięki , że , para miała czas na przygotowanie się mówić do Ciebie , podczas gdy ty masz okazję do oceny siebie i współodczuwania z uczuciami niego.

4. Wykonaj czynności , które pogłębiają Relations

Kto inny będzie wydają się być bardziej otwarty na ludzi, którzy mają powiązania ściśle z nią . Jednym ze sposobów, aby dostać się przez robi działania razem . Czasami , aktywność które nie potrzebują dużo gadania rzeczywiście otwarte możliwości bardziej szerokość dla każdej akcji .

5. Nie ignoruj uczuć pary

Chociaż ty nie koniecznie zgadzają się co były postrzegane kolega , pan powinien to zrozumieć . Wiele osób nie wie, jak zrozumieć uczucia partnera . Jednym ze sposobów , aby zrozumieć i akceptują uczucia pary jest do wyjaśnienia z powrotem wszystko to powiedział pary ze słów mówisz sam . Kiedy robi tak , nie zawsze używać dzwonka, który jest osądów lub emocjonalny negatywny .

6. Wrażliwy Against postawy i emocje Para

Rozważmy reakcji ani emocji specyficznych dla których wskazana para kiedy on w obliczu sytuacji specyficzny . Po to, wyrazić wyniki swoich obserwacji niego z łagodnym . Gdy para była obserwowana , możliwość duży on będzie być szczery i otwarty z wami . Zapytać go : „Kiedy my mówimy o pracy jesteś , dlaczego wydaje się, jesteś poruszony , tak . Państwo ma problemu w biurze ? ”

7. Konsultacje Z związku Coach Dla Ty i para Posiadanie miejsca

Konsultacje z trenerem relacji mogą pomóc parom zrozumieć ich emocje i wyrazić je wyraźnie . Państwo może zaprosić kilka konsultacji zarówno lub zadać parę zrobić to sam . Czasami , trudno wyrazić uczucie w otwartym mogła być spowodowana przez brak uznając ja sam bardziej się . Konsultacje mogą pomóc parom pokonać to .

8. Do zbliżyć się kontrast

Jeśli podejście ty wcześniej nie uda , zrobić podejście innym z drogi różny . Może podejście poprzednio , para czuł się osaczony przez ciebie kiedy ty omówić problem .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *