5 Te Działania Muszą Być Wykonane Przez Parę Przed Ślubem

Na niektórych przypadkach możemy może nigdy nie zobaczyć kilka kochanek były bardzo niedopasowane chociaż nie pokazano romans nadmierne . Pary , jak to zwykle ma związek , który jest bardziej poważny i uczucie bardziej dojrzały , więc może produkować małżeństwo, które jest szczęśliwy.

Jednak seb dotychczas żonaty , każdy z małżonków nadal trzeba omówić coś, make umowy specyficzny lub robi rzeczy , które mogą po prostu być trudne do zrobienia po żeni, jak tak wielu rzeczy, poniżej niej.

1. Dokonaj wspólnego planowania finansowego

Te rzeczy są wrażliwe i bardzo dobrze , jeśli mówi się razem przed wiążące relacjami małżeństwa . Każdy, kto będzie płacić za to i to i tak dalej . To trwa do dyskusji i porozumienia together , że nie wiemy przyczyną problemów później .

2. Wakacje razem

Mimo to wydaje się banalne , ale trochę czasu , aby przejść zwiedzaniu lub podróżujących razem rzeczywiście być szansa ktoś wiedzieć o inną parę . Może istnieją bok go kto nie jest Ci wolą lub nawet mogą Państwo dowiedzieć . Działalność jest nie tylko do wzmocnienia więzi miłości , ale także symulację prostego dziennego życia zarówno sam .

3. Spędzić czas razem z rodziną przyszłego męża

Często powinien usłyszeć frazę „ Kiedy żonaty , ty nie tylko poślubić osobę , ale także jego rodziny ”? To nie jest zdanie , które mogłyby być uznane za trywialne , zestawić się z rodziny przyszły mąż był konieczność , aby wiedzieć , czy pan otrzymał i zatwierdzony . Państwo zarówno tak dużo wiedzieć życie rodziny w każdy inny.

4. Zawrzyj kolejną umowę

Niektóre pary dokonać transakcji , ile dzieci są chciał , którzy są za gotowanie czy sprzątanie domu , jak zrównoważyć zawodowych i domowych schodach , lub jak zachować zdrowie na stałej opiece nad dziećmi i mężem . Na przykład, możesz zgodzić się Państwo będzie zwolnić pracę po ślubie , a następnie wypełnić umowa była .

5. Wyrażając nadzieję z każdym innym stosunku małżeństwa

Ważne raz omówić oczekiwania , preferencje , nie lubi o siebie nawzajem przed żeni . Jak to pomaga budować tolerancję i wygląd jak co ślub cię później . Również potrzeba , aby porozmawiać rzeczy co to musiał zrobić , gdy w obliczu problemu , ustalonych na cel i czynią ofertę wspólnie .

Przejrzystość od siebie nawzajem jest ważne zanim ty zdecydujesz się wziąć ślub . Miłość sama nie jest wystarczająco, istnieje wiele rzeczy , które trzeba ci przygotować przed żeni , w tym rzeczy małe i wrażliwe na górze .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *