5 Sposobów Na Utrzymanie Relacji

Wszystkie pary , którzy mieli długi zostały poddane relację z pewnością nigdy w obliczu różnic i konfliktów , tak szczęśliwy , co one są . Tak, że są one bardziej sumienny w poszukiwaniu się jak jak utrzymać związek .

Istnieje wiele cały sposób utrzymać relację . Państwo może ustalić to z przyjaciółmi , mediów masowych , aby trener relacji. Wszelkie porady Państwo otrzymać mogą Państwo wybiera się zgodnie z warunkami relacji.

Jednakże, wciąż dość dużo par , które powinny być zobowiązane do wykonywania siedem sposobów utrzymywania relacji z tego, ale oni zapominają lub leniwy, aby to zrobić tak, że oni szybko nasycić nawet zerwać w związku!

1. Pokazy Troska Ty jesteś wielkiej W Pairs

Po dość długim czasie poddania relacji , nie są czasy, kiedy pan zapomnieć do wykazują troskę o was w parach. Czy jednak , przez pokazywanie troskę o ciebie na nią z jak małe , jak dając prezent , przyniósł mu żywności ulubionych , albo przytulając i całując mu każdy dzień , dając efekt o który jest bardzo duży w harmonijnej relacji .

2. Utrzymanie prywatności Para Of Friends You

Wiele par są jeszcze zapomnieć , aby utrzymać i respektować prywatność pary z przyjaciółmi was , zwłaszcza przyjaciół , którzy nie są zbyt Państwo znają . Pewny ty nigdy pokusie aby powiedzieć tajemnice pary ciebie jako materii plotek osobiście, ale ty na pewno wiesz, para nie zamierza podoba czy ty wyjawić swój sekret jak to . W końcu, jeden z kluczy do związku sukcesu jest , jeśli ty możesz zachować prywatność i ograniczyć się kolego .

3. Bądź otwarty w Pairs , choć można Poczuj Nie Wygodne

Otwarty i szczery jak emocjonalny jest nie wygodne dla większości ludzi. Zapisywanie uczuć i myśli cię z pary jest bardzo łatwe do zrobienia , bo ty nie chcesz zranić para . Czy jednak , być otwarty i szczery na kilka bardzo ważnych w komunikowania się jest zdrowe . Państwo będzie uniknąć nieporozumień i komunikacji bardziej że nie są zdrowe .

4 . Wspólne oglądanie filmów o związku Okazuje się, że obejmuje także sposób utrzymywania relacji

Film jest nie tylko film zwykle , ale filmy, które są specjalnie dyskutować lub tematycznie związek. Badania na University of Rochester wykazały , że para była oglądając film w tygodniu raz na temat relacji , a następnie omówić je razem po oglądać będą czerpać wpływ pozytywu , który nie jest znacznie różni się do tego odczuwane przez pary , którzy konsultować z pomocą doradcy .

W eksperci zakładają , że omawia relacje, które istnieją w filmie może zapewnić świadomość samego siebie , aby powiązać ten zegarek . Tak więc , nie wstydź się już oglądać dramat i romcom zarówno , tak !

5 . Prowadzenie działalności New koniunkcja same

Pary , którzy zrobienia działania tylko dwóch z nas , jak biorąc kurs razem , podróżując do miasta nowego , zrobić hobby razem mogą pomóc Ci i parę ewoluuje w kierunkach , które razem zamiast z dala od jednego każdy inny.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *