6 Porad Dotyczących Komunikacji Z Partnerem

Budowy i utrzymania łączności były dobre z partnerem jest rzeczą , że to ważne . Jednak , być może ty czasami napotkasz problemy , jak to zrobić , a kiedy ty musisz mówić czy milczeć. Zwłaszcza jeśli jesteś często walczyć lub ukryć uczucie negatywne , to może być trudne do ustalenia komunikację z partnerem .

Nie potrzeba ból głowy , to może contek pewne wskazówki mają ten związek romans z mężczyzną ona nadal romantycznej . Wskazówki do utrzymania komunikacji z pary stają się bardziej dobrze. Oto jak poprawić i utrzymać komunikację z partnerem oraz pogłębić relacje .

1. Nie oskarżaj

Jeśli jesteś napotkać problem , należy uważać, aby nie obwiniać pary cię z zupełnej zdań , które zaczynają się słowami jak „ można uczynić mnie …” albo „ Ty nie …”. Zamiast tego , rozpoczęcie przez mówiąc : „ Ja czuję ból gdy jest …” lub „ Jestem zły , gdy …”. Para Ci będzie raczej stać obronny , jeśli ty nie brzmią tak, jakby być atakowane lub winę .

2. Daj partnerowi szansę na rozmowę i wysłuchanie go

Po artykułować co to drażnić ciebie, pamiętaj , aby usłyszeć jak para Ci odpowiedzieć . Daj mu szansę , aby rozmawiać i słuchać co partnerem Ci powiedzieć .

Może jesteś w błędzie zinterpretować zachowanie tych , on nie był świadomy o co ty czujesz , czy ty „re robi lub mówi coś na to wpłynąć . Niezależnie od przypadku , ze bez rozprawy i dać szansę kilku Ci to wyjaśnić , to nie będzie nigdy znasz przyczynę . Ten fakt będzie dodatkowo pogorszyć atmosferę relacji ciebie i sprawiają, ty nawet myśleć negatywne .

Poza tym , że , odpowiedź masz do wyjaśnienia pary też trzeba uważać . Państwo może stać się słuchacz , który jest aktywny , nie tylko odpowiedzieć na jego wyjaśnienia z ukłonem lub powiedzieć „oh” , ale również może zrozumieć, co się mówi kolega cię.

Daj słowa, które wskazują , że Ci uchwycić co się para powiedzenia , albo nawet z Zdanie proste „ ja rozumie ”, jeśli jesteś naprawdę zrozumieć .

3. Nie należy właśnie komunikacja jest słowna

Komunikacja nie jest tylko werbalne, dać dotykowy ciepło dla pary ciebie i nie tylko przy drodze seksualnej . Trzymając się za ręce , całując ją w czoło , zanim będzie pracy lub gdy powrót do domu .

Niech para ty wiesz bez słów, które czasami mogą być niewłaściwie przez innych, jak wielkie poczucie obecności swojego życia . Akcenty są sprzężone z powitania , że prawo można dodać intymności i harmonii w relacji ciebie.

4. Uruchom z rozmowy , że proste

Jeżeli ty „re tam problem z partnerem jesteś lub istnieją rzeczy , które zakłócają relacje swoich stałych rozpoczęcia komunikacji z kilku z rzeczy , że proste .

Nawet jeśli para jesteś nie zbyt zależało aby rozmawiać długo- szerokość w czasie , że ty może zwabić go z pytań , które uczyniły go chcą powiedzieć .

Na przykład , zapytać mówią dzisiaj to , co właśnie co zrobić dzisiaj jest , jak jego praca . Dać też wyraz w zabawy , które pokazuje Ci są bardzo zainteresowanego w odpowiedzi na kilka ciebie.

5. Pozostań otwarty

Mimo, że czasami jest bardziej wygodne do pozostać milczący lub odłożyć rozmowę dopiero później , ważne jest , aby oprzeć się pokusie nim . Pozostaje otwarte jest kluczem od komunikacji z partnerem staje się bardziej dobro .

6. Chwal swojego partnera

Komunikacja z pary , który dźwięk nie wystarczy powiedzieć lub dźwięczności skarg ciebie. Jednakże , również na wystawie na partnera ty ile jesteś doceniają zarówno skala duży lub mały .

Ujawnić i przyznać to, co było już kilka pan zrobić na tobie. Say dziękuję ci za po parę ciebie. Pokazać , jak szczęśliwy jesteś „ve stają się częścią z jego życia . Nie wahaj się , aby dać się kilka ty jak ty spadła w miłości i ile on znaczy dla ciebie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *