4 Właściwości Aby Ustanowienie Komunikacji Dobry Z Małżonka

Często mieliśmy my usłyszeliśmy , że aby utrzymać związek pozostaje trwałe i utrzymują się dłużej trzeba utrzymać łączność . Komunikacja są zarówno kluczem do szczęścia relacji . Ale rzeczywista komunikacja są dobre , które są jakby co , w każdym razie ?

Zaprzeczyć Hen w książce , The Great Małżeństwo wspomnieć, że aby mieć komunikację , która jest zabawa , to trzeba mieć cztery cechy charakteru jest bardzo ważne . Na więcej szczegółów , let „s spojrzeć na tutaj . Przez wiedząc, co jest , że będzie bardziej łatwo nawiązać komunikację , która jest dobra z partnerem .

1. Ciepło

Kiedy rozmowa , używać głosu , który jest łagodny i kontrolowany . Nie używaj wysokich nut ani ostrych i krzywdzących słów . Podczas rozmowy z mężem , starając się dotknąć ręką , aby dać poczucie w ciepłej , spokojnej i wygodne . Kiedy komunikacja może być ustanowiony z ciepłem , wówczas związek może czuć się bardziej bliski .

2. Empatia

Jeśli podczas tego my „ve współczuł na parze ? Empatia to zdolność do zrozumienia uczuć innych osób przez umieszczenie siebie w położeniu i perspektywy osoby są . Jeśli mamy już mieć empatię , jesteśmy nie będzie łatwo ocenić, czy w zakrętach kogoś innego , aby zranić ją . Aby stworzyć poczucie empatii , że może zacząć się realizować , że uczucia pary także równie ważne dla poczucia , że my mieliśmy.

3. Bądź szczery i otwarty

Im bardziej jesteśmy szczerzy i otwarci wobec naszych partnerów , tym łatwiej będziemy się poznawać i być blisko naszych partnerów . Nawet postawa szczery i otwarty to mogłoby być porównywane z pomocą szczepionki niewierności . Niewierność można zapobiec , jeśli my mogliśmy rozmawiać z uczciwy i otwarty z partnerem . Nie potrzeba sugarcoat nic nie mówiąc do kłamstwa .

4. Szacunek

Szanuj para są rzeczy , które są również bardzo ważne, aby utworzyć komunikat , że jest dobry . Można go rozpocząć od nie mówienia ludziom o nas złych rzeczy na temat partnera .

Respektować fakt, że para może mieć hobby , a kąt widzenia różni się niczym . Który nie stracić ważne jest , aby szanować fakt, że istnieje zobowiązanie w relacji , że potrzeby aby być trzymane razem , aby utrzymać integralność miłości .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *