6 Porad, Jak Zachować Romantyczne Relacje, Mimo Że LDR

LDR to skrót od Long Distance związku lub związek odległość precz . LDR dzieje kiedy you „re ustanowienia relacji ze swoim partnerem , następnie należy oddzielić od odległości , która jest daleko i różnice w czasie . Wiele par , które przechodzą LDR i wiele innych skończyć smutny dlatego .

Ale , jednak również LDR może odnieść sukces na współpracę zarówno w ustanowienie na relację . Chcesz poznać wskazówki LDR, aby pozostać romantycznym ? Let „s spojrzeć na siedem porad LDR to !

Wzajemne zaufanie

Wzajemne zaufanie jest fundament niezbędny że musi być zbudowany przez każdą ze stron w ustanowienie relacji . Poczucie zaufania do siebie nawzajem powinny być legalne dla was , którzy są LDR. Sztuką było nie trudne , ponieważ jesteś po prostu trzeba zawsze myśleć pozytywnie wobec swojego partnera . Zapisz sensownej curigamu , zaufanie w swoim partnerem , aby osiągnąć sukces w relacjach ciebie.

Zrozumieć siebie

To następnie również nie stracić ważne jest wzajemne zrozumienie od siebie nawzajem. Zrozum , jeśli jesteś jedną każdy inny ma zgiełku , który jest różny . Ty musisz znać rutynę co mają być podjęte przez do niego , tak że pan może wiedzieć ONE każdy inny.

Idąc dalej , zawsze rozmawiać z jedną rzeczą – rzeczy , które odnoszą się do rutyny każdego, tak że nie istnieje nieporozumienie , które mogłyby prowadzić do zgonu.

Dajcie sobie inne wiadomości

Poczucie wzajemnego zaufania i zrozumienia w każdy inny może być utworzone , jeśli was i on jest pracowity dać wieści . Jeśli jesteś właścicielem wzajemnego zrozumienia lawinę każdy – każdy , rozwiązywanie trzeciej to powinno Ci żyć ya ! Jak zajęty – zajęty jesteś , ty musisz zaktualizować działania , co to był pan zrobił . Nie tylko czekać na wieści o przebiegu , ty też musisz zapytać ya wiadomości partnera . Wygrana wygrana rozwiązanie , prawda ?

Szanuj małe rzeczy

Doceniać rzeczy – rzeczy trochę , że nie ma w stosunku do ciebie. Wzajemne przypomnieć , wzajemne popieranie i wzajemna zupełne poczucie przywiązania są rzeczy – rzeczy małych , które powinien pan zrobić . Czasami na żywo relacje z drodze LDR jest bardzo ciężki , biorąc pod uwagę, nie ma czasu, aby spotkać się bezpośrednio . Pamiętaj zawsze sprawa – sprawa trochę , że kolega zrobił tak, nie bez wątpliwości w sercach was tak .

Unikaj konfliktu

Unikaj konfliktów , które nie muszą być punkt , który jest bardzo ważny . Jeśli jesteś już zaangażowana do prowadzenia relacji LDR, wtedy ty musi akceptować wszelkie ryzyko , że byłoby Ci twarz .

Jeśli ty jesteś typem osoby, która jest zły , bo rzeczy małe, nawyki na swój zły to było , ponieważ związek LDR bardzo wymaga współpracy z siebie nawzajem , aby nawiązać relację z tego . Więcej pacjent ponownie w obliczu czegoś , każdy obniżony ego odpowiednio – każdy był ważny .

Spotkaj się, jeśli jest czas

Jeśli ty lub twój partner ma czasu do stracenia i pozwala Ci się spotkać , Meet ! Prioritize harmonogram spotkać się ze swoim partnerem , proszę wziąć na chwilę , aby spotkać go . Omów na jeden czas najlepiej , aby spotkać i który kładzie najlepiej aby spotkać . Producent rzeczą jest dla pan odświeżyć swój umysł ya .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *