Wskazówki Dla Success Sharing Works Home Appliances Z Mężem

Czy Papa w tym rodzaju , który by przyszedł , aby pomóc pracy domowym gospodarstwie domowym ?
Jeśli Tak , mamo naprawdę szczęście, bo wiele raz w Papa, który uważa się pracę domową gospodarstwo jest wyłącznym obowiązkiem pełnym Mama.

W rzeczywistości , praca w domu gospodarstwo domowe jest odpowiedzialny odpowiedzialność wraz który przebywał w domu , albo Mama, tata i dzieci . Zadaniem podstawowym Papa jest spojrzenie na życie dla swojej rodziny , ale nie oznacza to , że zniósł obowiązek do uczestniczenia i dbać o dom .

Zwłaszcza, jeśli mama też ma pracę i karierę, którą należy wziąć pod uwagę . Mama, która stała się matką dom schodów był nie tracąc zmęczony niż Papa którzy pracują poza granicami kraju .

Przez bo on współpracował aby wykonać pracę domową gospodarstwo jest bardzo konieczne do zrobienia przez każdego partnera . Jak gdyby mąż podczas tej nie zostały nauczał pielęgnacji domu przez swoich rodziców ?

Jest to czas dla Papa zaczął uczyć się do opieki o tej pracy domowym gospodarstwie domowym , który zwykle synonimem wykonanej przez kobiety . Popmama.com będą dzielić 5 porad na skutecznie podzielić pracach dom schody z mężem po to:

1. Chcesz sobie pomagać

Powodem mamy wziąć ślub z kilku my zwykle z powodu miłości . Ponieważ miłość potrzeba dowodu , to powinien mieć żadnej chęci do wzajemnie pomagać jeden każdy inny , w tym w sprawach domu drabiny .

Weź tatę aby wyjść z ideą , że praca w domu schody są wyłączną odpowiedzialność z mamą. Papa może być zmęczony pracuje 5 dni w tygodniu , ale mama była tak . Mama, która stała się matką dom schodów i robi pracach rutynowych codziennych był zmęczony i nasycony .

Podobnie mama, która ma karierę , oczywiście nie mniej zmęczona . Poprzez od czas na święta przyjechać , zapraszam tato aby się wykonać pracę w domu drabiny .

2. Omów podział zadań

Spójrz na każdą ze swoich umiejętności i przedyskutuj podział zadań, który wydaje się sprawiedliwy . Adil nie jest koniecznie taka sama Tak , mamo.

Jednak Papa zwykle nie mogli zrobić znacznie lepiej niż Mama, więc obniżyć swoje standardy będą wynikiem jego pracy .

Nie trzeba zbyt kojarzy się wyłącznie z pracy w oparciu o płeć, naciskiem z nadmiarem Mama i par .
Kiedy tata jest bardziej sprytny gotowanie i Mama jest ekspertem w pielęgnacji ogrodu to nie jest nie zaszkodzi , jeśli nie wiedzę odpowiednio .

Praca dom schody , które muszą być wykonane razem z jednym z nich , a mianowicie dbałości o tej Mniejszej. Papa oczekuje się również uczestniczyć instrumentalny towarzyszyć wzrost i rozwój dzieci . Czasami uczynić Mama szczęśliwy nie jest trudne , wiesz , na tyle , aby zastąpić pieluch o małych i kąpieli .

3. Tworzenie harmonogramu pracy razem

Rzeczy, często wykonane irytowało Mama jest gdy oni pracują na tych domów schodów , Papa nawet ochłodzenia do snu lub oglądania telewizji .

Często Papa lubi ociągać się robi w pracy domu drabinę , aż w końcu zapomniał i musiał być zrobione przez mamę. Aby uniknąć rzeczy zostały wykonane umowę dotyczącą harmonogramu prac nad sprawami domu , na przykład w ciągu pierwszych dni , gdy święto .

Można też na przemian , gdy mama zrobić pracach domu wtedy Papa zadbał o dziecku , ani odwrotnie . Z tak Mama nie być zdenerwowany ponownie z Papa.

4. Wzajemny szacunek

Rzeczy ważne , aby robić to wzajemny szacunek cokolwiek że zostało zrobione przez pary . Papa może nie być w stanie wykonać pracę w domu , jak Mama, ale doceniam jego starania .

Podobnie mama może nie mieć dochodów dla Papa ale pilnie pracował , aby pomóc gospodarki rodzin i oszczędzania na przyszłość przed dzieci umiłowane .

Mama nie praca była już gotów zastawić swoje marzenie o karierze dla dobra dbanie o małych do studni , wtedy docenić każdą ofiarę partnera i chcą słuchać niczego , że uczynił go zadowolony . Dla większości z mamą tam , że praca podczas gdy święta przyjechać , na przykład wizażystka, biznesu gastronomicznego, a także pisarzy .

Jeśli tak Papa mógłby dać mu czas , aby realizować się co najmniej jeden dzień w ciągu tygodnia tak, że Mama nie czuł nasycenie powodu należy zadbać o domu każdy dzień .

5. Bądź konsekwentny

Wykonać pracę w domu schodów razem każdy dzień święto przybywa jako spójna . Usuń daleko lenistwo że nękany ze względu na osiągnięcie szczęścia razem . Mama mogła komenta Papa dowolny on pomógł pracy domowej domowników i powiedzieć dziękuję , jak również odwrotnie .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *