5 Wskazówek, Jak Oszczędzać Na Małżeństwo

Zaloguj się do poziomu małżeństwa jest jednym z dowodów na powagę chwili ustalenia się związek , zwłaszcza jeśli mamy zapamiętać partię ślubu że odbyło się tak święty i spędzają dużo kosztów . Do wystawienia opłaty , musi być uznane , gdy różne rodzaje sposobów zrobić , aby odtworzyć kasy rupii. Jednakże , nie nieco , że nie powiodła się , ponieważ był w stanie zmienić styl życia . Więc , co tylko wskazówki , aby zapisać na małżeństwa tylko w jednym roku?

Aby zrealizować przyjęcie wesele , które odpowiadają ze snu , to można zastosować szereg porad na dole tego , między innymi:

1. Dokonaj specjalnych oszczędności

Things pierwszy raz należy zrobić , gdy chcemy zaoszczędzić na kosztach ślubu jest otwarcie oszczędności , które jest specjalny do kosztów wesela . Ty wraz z parą może wypełnić oszczędności wzdłuż . Tak, że część oszczędności razem , dyskutować nominalnego muszą być włączone do tych oszczędności każdego miesiąca . Procentowe oszczędności z tego to do zmniejszenia ilości odpadów , tak ty może lepiej skupić się na przygotowaniu kosztów wesela .

Oprócz wypełniania oszczędności razem , można również mieć do wypełnienia w oszczędność osobisty . Pieniądze oszczędność osobiste to będzie być wykorzystane do pokrycia niedoboru z oszczędności razem . Ze względu na obecny wydatki coraz dłużej rosnąć , starają się być mądry , aby przeznaczyć wynagrodzenie , przeznaczyć 1/5 wynagrodzenia jesteś aby zostać zapisane .

2. Kupuj różne produkty inwestycyjne

Jeśli ty i twój małżonek mieć dochód , który jest dość duży , używany do zakupu instrumentów inwestycyjnych , takich jak fundusze inwestycyjne czy inwestycja pożyczek p2p FINTECH. Inwestycje , które będą być sprzedawane przed partią ślubie z poziomu zysku , który jest dość wysoki . Dla inwestycyjnych funduszy , to można płacić w ratach każdy miesiąc bez konieczności zapłacić w gotówce wyprzedzeniem .

3. Unikaj fantazyjnych randek razem z partnerem

Zwyczaj jedzenia kolacji w godzinach wieczornych w tygodniu jest to dobry początek należy unikać . Państwo może planować działania razem , takich jak oglądanie filmów w domu lub dzieląc problem w biurze . Chociaż wydaje się nudny , ale sposób ten jest bardziej oszczędny niż aby wydać pieniądze , aby zjeść obiad . Poza tym przypadku jest również bardzo przydatne do budowania chemii .

4. Przechowywać w jednym roku do spłaty potrzebę , aby wziąć ślub

Istnieją różne rodzaje celów , aby poślubić że powinien pan spotkać . Nie tylko patrząc na catering i budowania ślub , można również muszą myśleć o sukni panny młodej , uniform dla rodziny nawet pamiątek . Wszystko wymaga kosztów , które jest bardzo dużo , zwłaszcza jeśli ty chcesz partię , która jest luksusem .

Starają się spłacić celom każdego miesiąca, na przykład, w tym jesteś kupując kosmetyki , miesiąc przed zakupem jednolitą rodzinę , w przed zakupem buty , i tak dalej .

5. Zaplanuj wesele , które jest zgodne z budżetu

Aby przewidzieć wielkość kosztów ślubu , planowany koncepcję ślubu , które pragną zarówno pojęcie z zewnątrz lub nawet wewnątrz . Jeśli planujesz ślub już workach , to można szukać miejsc , które odpowiadają do budżetu tak, że partia może uruchomić z płynnie . Nie zapomnij, aby zawsze poprosić o zalecenia z przyjaciółmi i rodziną , którzy nie posiadają ucztę ślub . Aby dodać odniesienie , to można skorzystać z Internetu.

Chociaż istnieją wskazówki , aby zaoszczędzić na ślubie w górę , ale to musi być realizowany jest , tym bardziej szybko Ci zaoszczędzić , bardziej wiele , że fundusze mogą być gromadzone . Koszt małżeństwo , kiedy to nie jest tani , więc staram się być szybkie w oszczędność , oprócz ono zawsze stosowane drogę na górze jest spójna , więc wynikiem oszczędności ty może być uzyskanie maksymalnie .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *