Czujesz Się Samotny Po Ślubie, Co To Za Zły Znak?

Kiedy jeszcze pojedynczy, że czasami czuję się samotny, ponieważ nie miał partnera. Jest to może być zrozumiałe . Jednak, co jeśli już żonaty, ale nadal po prostu czuć się samotny? Czy ten pertana zły?

Jest to uczucie, które jest doświadczane przez ludzi z różnych środowisk i wieku. Który nie został i już żonaty również zostać uderzony przez uczucie samotności jest.

Aby rozwiązać ten problem, że trzeba szukać przyczyny głównym celem do ponownego zrównoważenia emocji i uczuć. Czuje się samotny po ślubie może być spowodowane przez wiele rzeczy, takich jak czynniki poniżej niej.

1. poruszenie Wysoce kompaktowa

Podawane z momjunction.com , jedna z przyczyn największego rozwodowej wieku teraz jest busyness partnerem . Dobry poruszenie w pracy i gwaru opiekę nad członkami rodziny drugiej.

Więc nie ma czasu, które mogą być wykorzystane zarówno sam . Więc sprawa jest stworzenie dystansu, który jest coraz bardziej wielki i wykonane nam poczuć się bardziej odległe z pary.

2. Brak intymności

Kiedy był ostatni raz blisko jak intymne z partnerem ? Brak intymności lub więcej spadku intymności to mogłoby prowadzić do pojawienia się poczucia samotności . Dotykać miękki , całując ciepło , a interakcja intymny , że mniej może przynieść poczucie osamotnienia.

3. Brak wsparcia emocjonalnego

Na przykład , matka my „re chory i możemy czuć się bardzo niespokojny . Jednakże , mąż my nie wydają starając lub przystąpieniem do soothe i bawić się z nami . Brak wsparcia emocjonalnego (wsparcie emocjonalne) może prowadzić do obecności poczucia osamotnienia w siebie.

Co więcej, jeśli mamy również niechętnie być szczery i otwarty wyrazić uczucie my, ten dystans, który jest tworzony będzie coraz szersza i sprawiają nam czuć się samotny, chociaż tam kolega.

4. Brak czasu sam

W dnia na dzień , jesteśmy bardziej zajęci ze sprawami rodziny lub dzieci . Krewni i rodziny z innych skonfiskowano wiele czasu jesteśmy . Więc my nie mają osobisty lub czas sam z pary . Brak czasu sam jest również może być wyzwala pojawienie się uczucia samotności .

5. Doświadczenie więcej z Masa Potem

Samotność po ślubie nie zawsze jest spowodowana przez naszego małżonka. Incydent w przeszłości lub relacji w przeszłości i mogło być przyczyną. Według badania, samotność może również być spowodowane przez depresję lub wpływu na związek, że nie istnieje w przeszłości. Jak z relacji z bratem / siostrą i relacji z rodziną.

Przekaż swoje emocje i uczucia . Daj nam znać, jakie są Ci smakuje, że można szukać drogi z tego prawa . Mam nadzieję, że ślub to ty żyć , kiedy to można zawsze przynoszą szczęście w swoim życiu , tak .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *