Ekspert Therapy Para Ujawnia 5 Porad Kłócą Zdrowe W Małżeństwo

W miłości, kłótnia jest rzeczą, że jest sprawiedliwy zdarzyć . Prawie wszystkie pary musi być walka, albo dlatego, że sprawa małe lub ponieważ rzeczy były dość poważne.

Rozpoczęcie od zgiełku , terapia partnerska , Wendi L. Dumbroff , MA, LPC powiedział: ” Różnice w opinii i konfliktów woli zdarzyć bez względu na sposób jego miłość pary są . Jednakże, istnieją rzeczy, które może być wykonane kilka kiedy w obliczu trudności , które mogą sprzyjają bliskości”.

Tak, kłótnie nie zawsze dają efekt negatywu . Jednakże , istnieje pozytywne, że może się zdarzyć w związku romansu że, tak długo, jak to odbywa się w zdrowy. Tutaj „s kilka wskazówek, które ujawnione terapii partnera, że spór nie zostanie przedłużony.

1. Zapoznaj się z odległości na chwilę

„Jest różnica między reakcją byłoby coś i reagują ” powiedział Wendi. Jak skutecznie do czoła żal , zanim do kłótni , to biorąc dystans na chwilę . Się dzieje , gdy masz zamiar reagować z poczuciem zdenerwowany , że , to mogłoby być myślenia wyraźnie.

2. Unikaj wystawiania przeszłość w

sposób najbardziej wygodny tak, że twierdzenie szybko po to nie odsłonić czas temu. Pary zwykle będzie kłócić o rzeczy samych , chociaż istnieją różnice w wykończenie . Unikaj przechowywania poczucie zdenerwowany i upewnij się, że zawsze w rozwiązywaniu problemów , które występują po nich.

3. NIE chcą wygrać się

wszyscy ludzie mają charakter egoistyczny . Kiedy my „re zły lub uderzony przez emocje, czasami możemy czuć , że jesteśmy prawo i kilka źle. Na które, my musimy utrzymać emocje się pierwszy , słuchać wyjaśnień pary tak, że problem, który istnieje nie przewlekły.

4. Unikaj atakowania pary

irytowało rzeczywiście trudne do utrzymania się . Czasami , pique możemy stać broń do ataku na parę. Przed wzajemnego obwiniania , starają się mówić jak dobrze i być empatyczny . Jak to mogło utrzymać bliskość ciebie i małżonka, a także pomaga znaleźć rozwiązanie , aby rozwiązać problemy, o których mowa.

5. Odpuść sobie sam

Jednym z etapów jest bardzo ważne, aby rozwiązać problem jest przebaczyć. Ważne dla ty aby wybaczyć sobie sam lub pary , a nie wzajemnie obwiniać jeden każdy inny. Proces przebaczenia jest rzeczywiście nie jest łatwy , ale jak to może pomóc Ci się nauczyć wzajemnego zrozumienia z siebie nawzajem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *