9 Rozdzielczość Miłość Proste Razem Para Do Relacje Asmara Więcej Durable

Nie ma związku miłosnego, który byłby zawsze szczęśliwy. Jak gra rollercoaster , relacja miłości czasami sprawia nam zadowolony i czasami sprawiają nam smutno. To jest rozsądne wystąpić z powodu relacji romans wymaga zaangażowania i lekcje dla wzajemnego zrozumienia w każdy inny.

Teraz, w tej nowej przyszłości, ty i wspólnik musi jeszcze dokonać rozdzielczość razem. Celem jest , że ty i twój wspólnik może mieć związek, który jest bardziej wytrzymałe i nie tracą poczucie romantyzmu. Rozpoczęcie od YourTango, to 9 rozdzielczość razem , że może być pan i partnerem robić w tej nowej przyszłości.

1. Wykonuj czynności razem

Ty i Twój partnerem trzeba będzie często robić działania razem. Co więcej, jeśli w tym roku ty i twój partner jesteście zajęci i rzadko się spotykacie. Nie trzeba iść na urlop, robi działania razem, takich jak follow-up warsztatu rysować lub nauczyć się gotować razem, już dość uczynić cię i para staje się bliski.

2. Spożywanie zdrowej żywności

Jeśli poprzednio ty i pary często iść pochodzący z restauracji , w tej nowej przyszłości , ty i wspólnik może zacząć jeść pokarmy zdrowe . Na przykład , gotować posiłki w domu lub wybrać więcej dużo jedzenia warzyw i owoców .\

3. Sport razem

Nie ma nic złego , jeśli w tej nowej późniejszej ciebie i partnera razem bardziej pilnie do sportu . Na przykład , skonfigurować dni na jogging z domu pracy . Sposób, w jaki to ma na celu sprawić, że ciało ty i kilka bardziej zdrowe

4. Utwórz harmonogram seksu

Jeśli ty i kilka już żonaty, w latach tylko później ty może stworzyć harmonogram kochać tak bardziej często i starają się wymusić nowy . Zdarza się , relacja jesteś bardziej intymny i pełen pasji.

5. Przestańcie walczyć o małe rzeczy

Spróbuj nauczyć się lepiej rozumieć partnera i kontrolować emocje . Nie trzeba wszystkie rzeczy niewiele się w kłótni i komentarz korzenny .

6. Naucz się być bardziej szczery

Jeżeli w ten pan nadal często leżą trochę na parze , starają się w przyszłości ty powinien być w stanie powiedzieć więcej szczery i otwarty o uczuciach ty.

7. Dostosuj czas trzymania gadżetu

Jeden z kłótni największego w relacji romansu jest gadżet . Czy to pary są często otworzyć swój telefon komórkowy lub nad już będąc w przedniej części komputera. Technologia została stworzona, aby uczynić swoją partnerską atmosferę bardziej łatwe do poruszać.

Jednakże , ty i twój małżonek musi mieć zasady razem z posiadania gadżetu. Na przykład , kiedy jeść kolację razem , spędzają czas są do rozmawiać zamiast odtwarzania telefonu .

8. W ciągu wielu słuch

Spróbuj sobie przypomnieć , kiedy ostatni raz ty i partnerem ze sobą do słuchania jednego każdy inny. Kiedy już zaczął się rzadko , wtedy ty i para musi nauczyć się być słuchanie jednego każdy inny, zwłaszcza w problemu uczuciem .

9. Razem zmniejszaj złe nawyki

Ty i twój partner musicie mieć złe nawyki. Teraz, w tej nowej przyszłości , ty i wspólnik może równie nauczyć się zmniejszyć zwyczaj źle , że . Spróbuj zacząć od podejmowania listę nawyków zły, i zgadzam się ze sobą co tylko nawyk zły , że powinien ty i twój małżonek są równie zmieniły .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *